REFERANSLARIMIZ

Müşteri Memnuniyetini kazanmak için Yamakoğlu Krd İnşaat olarak sürdürülebilir bir başarının ancak yüksek müşteri memnuniyetiyle sağlanabileceğine inanırız.

Bu sebeple Müşteri odaklı çalışır, memnuniyeti en üst seviyede tutmak için sürekli iyileştirme çalışmaları yaparız.Müşterilerimiz ile uzun vadeli, kazandıran ilişkiler kurmaya önem verir her projemizde bu doğrultuda hareket ederiz. Sadece gayrimenkul satışı sırasında değil satış sonrasında da kaliteli hizmet anlayışımızla destek oluruz. Müşterilerimizin beklentileri, gereksinimleri ve ilettiği geri bildirimleri doğrultusunda iş geliştirme süreçlerimize katkı sağlarız.

Galeri

 

Yaşamınızı kolaylaştırmak için teknolojinin sunduğu avantajları projelerimize entegre ediyoruz.

Akıllı ev konseptiyle, aydınlatma, ısıtma, soğutma, perde, panjur kontrolü, hırsız alarm ve yangın algılama gibi güvenlik sistemlerinin kontrolünü, kamera sistemleri sayesinde giriş çıkış sosyal alan kontrollerini, multimedya kontrollerini istediğiniz yerden kolayca yapabiliyorsunuz. Böylece yaşam alanınızda ideal konfor şartları sağlanırken, rutin olarak tekrarlanan işlemler kendiliğinden gerçekleştiriliyor, arızalar ve tehlikeler önceden bildirilebiliyor. Ayrıca yüksek oranda enerji tasarrufu sağlanıyor.

Galeri

YAPILARIMIZ

 

KENTSEL DÖNÜŞÜMÜN ARTILARINDAN YARARLANIN.

Kentsel Dönüşüm Kanunundan yararlanabilmeniz için Apartman, Site veya Yapı Adasındaki Tüm Binalarınız için Bakanlık Yetkili Kuruluşu TEKTAŞ KENTSEL DÖNÜŞÜM’ e başvuruda bulunarak Binalarınız için Deprem Risk Raporu almanız yeterli. Deprem Risk Raporu sonucuna göre deprem riskli, hasarlı, ekonomik ömrünü tamamlamış binalarınızı Kentsel Dönüşüm Kanunu ile kendi insiyatif ve talebiniz doğrultusunda; Başka yerleşim bölgelerine kaydırılma korkusu yaşamadan şuan evlerinizin bulunduğu alanda yenileyebilirsiniz.Deprem Risk raporu için uzman ekip – ekipman ve uluslararası tecrübeye sahip Bakanlık Yetkili Kuruluşu TEKTAŞ KENTSEL DÖNÜŞÜM’ e 1 binadan 1 kişinin başvuruda bulunulması yeterlidir.